چهارشنبه, 13 فروردین 1399
 |  رنگ  |  + . -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای لرستان ، سیفی بیان داشت : در همه طرح های مطالعاتی شرکت اعم از طرح های تامین آب کشاورزی، شرب و صنعت که شامل طرحهای سدسازی و ایستگاههای پمپاژ آب می باشد رعایت اصول پدافند غیر عامل به عنوان یک ضرورت اساسی به طور کامل رعایت می گردد .

 

وی با اشاره به اینکه در تمام طرحهای شرکت آب منطقه ای لرستان اصول پدافند غیرعامل لحاظ می گردد گفت : در سدهای اجرا شده و یا در حال اجرای این شرکت موضوع خطرات ناشی از شکست سد و پیامدهای بعدی آن از جمله پهنه بندی سیل بررسی می شود تا در زمان ایجاد بحران مدیریت آن دچار سردرگمی نگردد .

 

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان گفت : شرکت در راستای الزام رعایت اصول پدافند غیرعامل اقدام به مطالعه و تکمیل طرح پدافند غیرعامل در سد مروک دورود و تعریف ایجاد سناریو مربوط به زمان بروز خطرات ناشی از شکست سدگردید و همچنین طرح تکمیل شده آبرسانی به شهرهای بروجرد و ازنا مبنی برتجهیزات لازم و اضطراری برای زمان ایجاد بحران مطالعه کامل گردید .

 

وی پیگیری مطالعات ایجاد شبکه رادیویی بین ادارات و پروژه ها و طراحی و اجرای حفاظت الکترونیکی و فیزیکی و سامانه دوربین مداربسته ساختمان مرکزی شرکت و سدهای در حال بهره برداری را از دیگر اقدامات کمیته پدافندغیرعامل شرکت بیان کرد .

 

سیفی با اطلاع از طرح مانور مدیریت بحران،آب شرب شهر دورود گفت : قرارداد مطالعات پدافند غیرعامل در دو طرح ملی استانی انتقال آب به دشت جایدر و طرح کاکارضا منعقد گردیده است .بازدید:2404